Новини про м'ясо

Українським фермерам слід переходити на м’ясне вівчарство

Найбільш рентабельним сектором для тих, хто займається малою рогатою худобою, є м’ясне вівчарство, вважає підприємець Дмитро Огньов, якому належить фермерське господарство “Меринос-Захід”. Найменш вигідним аспектом вирощування овець пан Огньов називає вовну.

З огляду на розвиток крафтового сироваріння, молочний напрямок теж є перспективним, утім отримати достатні прибутки можна, якщо відкрити власне переробне підприємство. За словами фермера, хоча якихось 20-30 років тому вирощування овець для виробництва вовни було вигідною справою, наразі основний акцент робиться на м’ясо. Баранина користується попитом на ринку, особливо якщо вдасться вийти на експорт до Туреччини чи до країн Близького Сходу.

“Сподіваюсь, що відбудуться зміни в інформуванні аграріїв про те, які породи є насправді цінними. Наприклад, щодо вовнової породи, то виробники на кінець року отримують менше, ніж витрачають на розведення таких тварин. Хотілося б, щоб у державі більшу увагу приділяли вирощуванню дрібних рогатих тварин, стимулювали його розвиток. Однією зі складових є екологічні пасовища для овець та кіз. Їх майже не використовують за призначенням. Особливо мова йде про центральну, південну, східну Україну”, – зазначив Дмитро Огньов у коментарі для видання AgroPortal.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button