Новини про м'ясо

Українська компанія приймає передзамовлення на ВРХ

Компанія “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” працює над розвитком ринку живої великої рогатої худоби в Україні. Підприємство вже реалізувало кілька сотень нетелів на внутрішньому ринку і за кордон. Наразі компанія приймає передзамовлення на наступний рік.

В “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” повідомили, що в листопаді два українські підприємства закупили в них 209 голів нетелів голштино-фризької породи американської селекції. Компанія наразі займається розведенням ВРХ у Вінницькій та Житомирській областях. Цього року “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” також експортували близько сотні голів великої рогатої худоби до Узбекистану.

“Українські виробники високо оцінили якість нашого поголів’я. Зважаючи на велику кількість заявок на закупівлю, ми вийшли на якісно новий рівень продажів і запровадили в компанії європейську практику контрактації, коли нетелі вирощуються під заздалегідь укладені контракти. Ми вже підписали низку контрактів із українськими підприємствами на постачання нетелів у 2020 році”, – зазначив Максим Армашов, директор відділу тваринництва компанії “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button