Новини про м'ясо

Україна чудово підходить для вирощування страусів

За останні десятиліття в Україні з’явилося багато невеликих страусових ферм. Вирощувати цих птахів вигідно, адже на реалізацію йде все – шкіра, пір’я, яйця, м’ясо та субпродукти.

Хоча страуси походять з Африки, вони зовсім не бояться холоду, рідко хворіють і не потребують надто прискіпливого догляду, запевняє ветеринар з Дніпропетровщини Руслан Кравченко, який працює на підприємстві, де поголів’я страусів складає 730 голів.

“Виростити страуса в Україні нескладно. Птах невибагливий навіть до корму, годується сінажем, силосом із застосуванням концентрованих кормів. Відмінна риса страусів – це гарне здоров’я, вони нічим не хворіють, мають дуже стійкий імунітет до всіх хвороб. Цікаво, що страусенята народжуються з внутрішнім жовтком, в якому є всі необхідні поживні речовини для їх життя. Протягом 2-3 тижнів він розсмоктується, і вони можуть перебувати близько 6 днів без води та корму”, – говорить пан Кравченко.

Вакцинують страусенят лише від однієї хвороби – Ньюкасла, додає ветеринар. Вакцину від цього захворювання птиці держава надає безкоштовно.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button