Новини про м'ясо

Удосконалено процедуру відшкодування збитків від АЧС та інших захворювань тварин

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, ухваленої 12 грудня, можливості по відшкодуванню збитків, отриманих внаслідок вилучення тварин у період карантину або карантинних обмежень, розширюються. Так, на це тепер можуть бути спрямовані бюджетні кошти, передбачені на виконання протиепізоотичних заходів. Про це повідомила Держпродспоживслужба. Щоправда така компенсація передбачається лише для фізичних осіб.

В документі також зазначено, що процедура відшкодування збитків може здійснюватись як через Держпродспоживслужбу та її територіальні органи, так і за рахунок коштів резервних фондів районних або обласних бюджетів.

У Держпродспоживслужбі України зазначають, що метою документу є “підвищення ефективності проведення заходів по ліквідації африканської чуми свиней та інших інфекційних захворювань тварин та птиці в Україні, зменшення термінів відшкодування майнової шкоди фізичним особам внаслідок вилучення тварин та, в кінцевому рахунку, забезпечення контрольованої епізоотичної ситуації на території України”.

Meat-Inform

 

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button