Новини про м'ясо

У Нідерландах будуть надавати субсидії свиногосподарствам для підтримки сталого виробництва

Міністр сільського господарства Нідерландів, пані Карола Шутен, робить ставку на стале виробництво свинини, на зниження ризиків для здоров’я людини і тварин та навколишнього середовища. У зв’язку з цим у країні запроваджують ряд заходів для підтримки сталого виробництва. Зокрема, свиногосподарства, які мають фінансові чи виробничі складності будуть отримувати державну допомогу.

Уряд Нідерландів йде на цей крок, щоб перейти до сталого виробництва свинини, а саме забезпечити здоровий життєвий простір, системи опоросу, забезпечити високі стандарти благополучення тварин і зробити внесок у поліпшення клімату. Такі заходи потребують додаткових інвестицій, у зв’язку з чим господарства нерідко зазнають фінансових проблем. Щоб свинарі працювали в напрямку сталого виробництво уряд пропонує їм субсидування.

Уряд країни спільно з представниками бізнесу працюють над програмою “Vital Pig Farming”, цілями якої є:

Правильний догляд, коли діяльність ферми не викликає шкідливих наслідків (наприклад, неприємний запах) для людей, що живуть поблизу свиноферм.

Центральне місце в циркулярній економіці: в якості корму для свиней можна застосовувати продукти, які не придатні для споживання людиною (наприклад, побічні продукти харчової промисловості). Свинячий гній є цінною сировиною для біоенергетики, альтернативою хімічних добрив у сільському господарстві.

Прагнення до кліматично нейтрального виробництва свинини.

Здорові свині без систематичного використання ліків, зокрема антибіотиків, для зменшення антибіотикорезистентності.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button