Новини про м'ясо

У МХП розповіли про джерела фінансування

Український холдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП), який, крім іншого, є найбільшим виробником та експортером курятини в країні, залучає найбільший відсоток фінансування через єврооблігації. Про це в коментарі для Latifundist.com розповіла фінансовий директор компанії Вікторія Капелюшна.

“Основне джерело – євробонди. Вони займають 85% в портфелі нашого фінансування. З огляду на їх довгостроковость (8 років), це один з найбільш вигідних фінансових інструментів. Також важливо вийти на ринок в потрібний час. Короткострокове фінансування у нас виділяється тільки під робочий капітал. Тому ми продовжуємо працювати з міжнародними фінансовими інститутами – IFC, Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. В цілому, ми відкриті до будь-якого фінансування за умови хороших пропозицій”, – повідомила пані Капелюшна.

Перший квартал 2019 року був досить вдалим для найбільшого українського виробника м’яса птиці. У січні-березні поточного року виробництво курятини на підприємствах МХП зросло на 13% до 171,3 тис. тонн. Порівняно з першим кварталом 2018 року, цьогоріч обсяг експорту м’яса птиці виробництва “Миронівського хлібопродукту” зріс на 47% до 93 тис. тонн. Тепер компанія продає більше курятини за кордон, ніж українським споживачам.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button