Новини про м'ясо

У Китаї планують розробити вакцину проти АЧС

Поширення африканської чуми свиней у світі змушує уряди та виробників різних країн фінансувати дослідження для боротьби з вірусом. Зокрема учені активно працюють над розробкою вакцини від АЧС. Днями про плани розробки препаратів заявила влада Китайської Народної Республіки.

У минулому році Китай зазнав найбільших збитків від поширення африканської чуми свиней. Вірус і зараз продовжує активно розповсюджуватись територією країни, а деякі експерти прогнозують, що через АЧС у 2019 році в КНР буде знищено близько 20% поголів’я свиней. Утім, така епізоотична ситуація дає китайським ученим більше можливостей для вивчення вірусу, варіації його штамів та ін. У дослідників з інших країн умови для вивчення АЧС гірші.

Офіційно про наміри провадити розробку вакцини проти африканської чуми свиней Міністерство науки і техніки Китаю повідомило в п’ятницю, 18 січня.

Нагадаємо, ще у 2017 році, коли вірус почав серйозно прогресувати, в Китаї утилізували 700 тис. тварин. Минулого року захворювання поширилось майже на всю територію країни – спалахи були зареєстровані в 24 провінціях та регіонах. У 2018 році в районах близько 100 спалахів захворювання було знищено 916 тис. тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button