Новини про м'ясо

АЧС в Китаї прогресує: у 2019 році поголів’я скоротиться на 20%

Африканська чума свиней призвела до значних збитків в Китаї. У 2018 році в районах близько 100 спалахів захворювання було знищено 916 тис. тварин. За прогнозами експертів Rabobank, у 2019 році вірус АЧС у КНР продовжить поширюватись, внаслідок цього буде знищено п’яту частину поголів’я свиней.

Ще у 2017 році, коли вірус почав серйозно прогресувати, в Китаї утилізували 700 тис. тварин. Минулого року захворювання поширилось майже на всю територію країни – спалахи були зареєстровані в 24 провінціях та регіонах.

Пан Ченджун, аналітик Rabobank, зазначає, що багато свиней були забиті не тому, що в районі виявили АЧС, а тому, що фермери задля уникнення ризиків виходили з галузі й вирізали поголів’я. Через це, а також через введення обмежень на транспортування свинини, ціни в Китаї впали і протягом певного періоду були збитковими.

Через поширення африканської чуми свиней знизились ціни й на китайські корми для тварин.

Пан Ченджун вважає, що в 2019 році, як поширення вірусу АЧС так і зменшення поголів’я в КНР триватиме. За прогнозами експерта, до 2020 року кількість свиней у Китаї скоротиться на 20%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button