Новини про м'ясо

У грудні пташиний грип діагностовано у 10 європейських країнах

За останній місяць пташиний грип вразив щонайменше 10 європейських країн. Вірус було виявлено у Німеччині, Нідерландах, Франції, Бельгії, Великобританії, Данії, Швеції, Польщі, Хорватії та Україні. Постраждалі країни мають вирішити дві основні проблеми, одна з яких – боротьба з хворобою, друга – обмеження експорту продукції птахівництва.

Зокрема, міністр сільського господарства Нідерландів Карола Шутен вважає, що спалахи захворювання в країні мають великі наслідки для експорту птиці до країн, що не входять до Європейського Союзу. Оскільки пташиний грип був зафіксований у різних районах Нідерландів, все важче встановлювати безпекове зонування за регіонами. Країни, яким потрібна медична довідка про те, що Нідерланди вільні від грипу птиці, більше не імпортують голландські продукти.

Птахоферми по всьому світу підвищують рівень біозахисту. Не лише країни Європи, а й Корея та Японія також відчутно постраждали від пташиного грипу.

Пташиний грип також часто зустрічається серед диких птахів. Саме вони найчастіше є розповсюджувачами вірусу. Найбільш поширений штам грипу серед дикої птиці – H5N8, а також більш небезпечний H5N1.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button