Новини про м'ясо

У 2018 році кількість випадків АЧС зменшилась на 13%

Цього тижня у Держпродспоживслужбі відзвітували про ситуацію з поширенням вірусу африканської чуми свиней протягом року. За цей період поширення захворювання уповільнилось, а в чотирьох областях взагалі не було зареєстровано жодного випадку АЧС.

З початку року до 21 грудня на території України зареєстрували 142 випадки африканської чуми свиней. Це на 13% менше, ніж у 2017 році. Найчастіше поширення вірусу виявляли у господарствах (93 випадки), також було зареєстровано 37 випадків діагностування вірусу в диких кабанів та виявлено 12 інфіковані об’єкти (трупи тварин, залишені у лісосмугах, на звалищах).

“У минулому році захворювання реєструвалося в усіх областях України, але в поточному році вільними від АЧС є 4 області: Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська та Харківська. Найбільш позитивна динаміка щодо зменшення кількості випадків спостерігається в Полтавській (8 випадків – 2018 р., 21 випадок – 2017 р.), Луганській (4 – 2018, 10 – 2017) та Вінницькій (2 – 2018, 8 – 2017) областях”, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

Представники служби нагадали власникам свиней про ветеринарно-санітарні вимоги, а саме: “закритий” режим роботи господарств; контроль кормів та приміщень, де утримують тварин; карантин тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button