Новини про м'ясо

Тваринники хочуть отримувати більше інформації про держдотації

Асоціація тваринників України провела опитування серед представників підприємств на предмет отримання державної підтримки у 2018 році. Під час дослідження було опитано 140 респондентів (представників підприємств, що працюють у галузі тваринництва), 80% з яких зверталися по дотації до державних органів. В АТУ з’ясували, які напрямки держпідтримки найбільш популярні серед тваринників та чому деякі представники бізнесу взагалі не претендували на дотації, хоча відповідали вимогам.

Стосовно напрямів, за якими тваринники отримували дотації (респонденти могли вибрати кілька варіантів) більше двох третин опитаних (69%) претендували на держпідтримку на утримання корів. Також 24% підприємств звертались по дотації на відшкодування вартості племінних тварин, ембріонів, біоматеріалу. 19% опитаних подавали документи, щоб отримати дотації на молодняк. Лише 2% респондентів претендували на часткову компенсацію з держбюджету вартості об’єктів, які були профінансовані за рахунок банківських кредитів. До цієї категорії належить будівництво та/або реконструкція тваринницьких ферм та комплексів, доїльних залів, підприємств із переробки с/г продукції.

Респондентів, які не звертались по державні дотації запитали про причини такого рішення. Опитуваним можна було вибрати кілька варіантів відповіді. 67% підприємств скаржилися на недостатню кількість інформації. Третині опитаних (33%) подати документи завадила бюрократична складність процедури, а 11% зазначили, що вимоги для отримання дотацій досить складно виконати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button