Новини про м'ясо

Трупи свиней, заражених АЧС, виявили на одній з вулиць Харкова

Минулого тижня на стихійному сміттєзвалищі в Московському районі міста Харків виявили мішки з рештками свиней. Аналіз біоматеріалу показав, що тварини були заражені вірусом африканської чуми свиней. Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та Харківської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби відправили зразки решток свиней до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області, де було підтверджено, що тварини загинули від АЧС.

Трупи свиней було спалено, а місце знахідки продезінфіковано. У понеділок, 4 лютого, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з метою недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней.

“Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області посилені заходи щодо проведення ветеринарно-санітарної експертизи сировини та продуктів тваринного походження на агропродовольчих ринках, організовано переоблік наявного свинопоголів’я, в господарствах незалежно від форм власності ініційовані заходи щодо припинення та недопущення торгівлі сировиною та харчовими продуктами тваринного походження у невстановлених місцях, посилена роз’яснювальна робота серед населення та власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней. З метою недопущення розповсюдження збудника АЧС на території області переконливо пропонуємо власникам свиней інформувати Держпродспоживслужбу при підозрі на захворювання тварин”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на інтернет-ресурсі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button