Новини про м'ясо

Трофімцева розповіла про державні програми підтримки тваринництва

Виступаючи на ХІІ Молочному конгресі, виконувачка обов’язків міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева розповіла про державні програми підтримки аграрного бізнесу і тваринництва, зокрема.

Цільову підтримку галузі тваринництва було запроваджено у 2018 році. “В поточному році на програми державної підтримки галузі буде спрямовано 3,5 млрд грн, з яких 1,4 млрд — на розвиток скотарства, як для сільськогосподарських підприємств за утримання корів, так і для фізичних осіб за утримання молодняка ВРХ”, – зазначає Ольга Трофімцева.

Зокрема, з держбюджету передбачено виділити 250 млн гривень на закупівлі племінного поголів’я. Ще 1,8 млрд гривень у 2019 році виділять на будівництво або реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів. 50 млн підуть на погашення відсотків за кредитами, залученими в галузь вівчарства, козівництва, бджільництва.

“Програмою “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств” передбачено фінансування обслуговуючих кооперативів: у розмірі 70% компенсується вартість придбаного обладнання”, – зазначила виконувачка обов’язків міністра аграрної політики та продовольства.

Meat-Inform

Теги

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button