Новини про м'ясо

Тренування щодо дій при загрозі пташиного грипу провели на Волині

Для сприяння ухваленню правильних управлінських рішень у разі виявлення вірусу пташиного грипу у Волинській області провели тренінг “Недопущення та ліквідація високопатогенного грипу птиці”. У заході взяли участь ветеринари, представники великих птахогосподарств регіону та Державної служби з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів.

Під час тренінгу йшлося про теоретичні аспекти реагування, інформування населення та практичні дії у разі спалаху захворювання.

“Першочерговим завданням даних навчань було відпрацювання дій при отриманні позитивного результату на високопатогенний грип птиці, проведення заходів з локалізації та ліквідації даного захворювання з метою запобігання поширення інфекції на території області. Особливу увагу було приділено процесам організації проведення роз’яснювальної роботи серед населення і суб’єктів господарювання, розроблення та розповсюдження по населених пунктах інформаційних листівок, а також організації та проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Окрім теоретичних навичок, учасники навчання на практиці відпрацювали механізми здійснення відбору біоматеріалу (кров), патматеріалу, його пакування та оформлення відповідних супровідних документів”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button