Новини про м'ясо

Топ-4 гравців на ринку м’ясної ВРХ в Україні

“Агрікор Холдинг”, який входить до аграрної групи “Агрейн”, сьогодні вважається найбільшим гравцем вітчизняної галузі м’ясного скотарства. Керівник тваринницького сектору цієї компанії Юрій Гудзь у коментарі для порталу Latifundist.com розповів про найбільших гравців ринку.

Експерт називає галузь м’ясного скотарства в Україні досить “вузькою”. На думку пана Гудзя, загальний опис цього сектору займе не більше сторінки.

“Великих виробників можна перерахувати на пальцях однієї руки. Головний гравець “Агрікор Холдинг” з поголів’ям близько 6 тис.”, – зазначає експерт. На другому місці серед м’ясних тваринників – «Баффало», що входить до складу компанії ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Тут поголів’я великої рогатої худоби м’ясних порід складає 5-6 тис. На третьому місці Ukrlandfarming з близько 5 тис. голів ВРХ, а на четвертому – “Ратнівський аграрій” (більше 2 тис.).

Юрій Гудзь зазначає, що 5 років тому загальноукраїнське поголів’я великої рогатої худоби м’ясних порід складало близько 100 тис. На сьогодні ж спостерігаємо трьохкратне скорочення – до 30-35 тис. голів.

Експерт також розповів, що в деяких регіонах м’ясний напрямок вирощування ВРХ фактично відсутній. Антирекордсменом у цьому плані є Миколаївська область.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button