Новини про м'ясо

Свинофермою на Закарпатті можна буде керувати зі смартфону

Автоматизувати систему годівлі, прибирання, опалення та ін. планують у одному з тваринницьких господарств на Закарпатті. На ФГ “Новий рівень 2006”, що займається вирощуванням свиней, буде встановлено електронну систему для управління технічними процесами, повідомляє AgroTimes.

На фермі вже частково запроваджено новітні технології. Так, усі тварини вже чиповані. Це дозволяє безпомилково визначати дату народження кожної свині, а також одним натиском на екрані отримувати інформації про всі щеплення та медичні процедури, які пройшла тварина.

За словами керівника ферми Назара Хомицького, таке програмне забезпечення дозволяє уникнути помилок. А встановлення електронної системи для технічних процесів допоможе зекономити на витратах на оплату праці.

“Ми хочемо зробити нашу ферму Smart Farming – встановити електронні системи, щоб керувати процесами на фермі віддалено з телефона чи планшета. Починаючи з елементарного – увімкнути чи вимкнути світло, що часто всі забувають робити, встановити систему сигналізації щодо температурного режиму, рівня води в поїлках тощо. Тобто будемо діджиталізувати ферму”, – зазначає пан Хомицький.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button