Новини про м'ясо

“Свиноферма майбутнього”: у лютому відбудеться V британсько-український галузевий форум

Посольство Великобританії в Києві разом з британськими та українськими експертами уже вп’яте організовує форум “Свиноферма майбутнього”. Цього року захід заплановано на 20 лютого. До участі в події запрошують підприємців, директорів свиногосподарств, ветеринарів та інших спеціалістів галузі.

На заході будуть обговорювати стан розвитку свинарства в Україні, останні новини про вірус африканської чуми свиней та інші питання біобезпеки, управління відходами в тваринницьких комплексах, питання генетики та селекції. Також планується розглянути досвід успішних свинарських господарств України.

Учасники форуму дізнаються яке бачення сучасного стану галузі та її майбутнього в експертному середовищі. Зокрема, на заході виступатимуть: керівник Комерційного відділу Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрелл, керівник Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, представник Британської асоціації свинарів Кріс Джексон та ін.

V Британсько-український агробізнес форум “Свиноферма майбутнього” відбудеться в Києві за адресою Броварський пр-т 15, конференц-зал №2. Участь у заході можуть взяти всі зацікавлені особи, які попередньо зареєструвались за електронною адресою latievents@latifundistmedia.com чи за телефоном +380 50 381 56 87. Утім варто зазначити, що кількість місць обмежена.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button