Новини про м'ясо

Свинарі: проблем у галузі дуже багато

Представники свинарських підприємств у коментарях для Асоціації “Свинарі України” поділились поглядами на ситуацію в галузі та найбільш актуальні, на їх думку, проблеми вітчизняного свинарства. Майже всі називають найбільш значущою небезпекою – поширення африканської чуми свиней.

“Критичним питанням для галузі нині є африканська чума свиней. Все інше — питання конкурентності та конкурентоспроможності”, – говорить Валерій Пономаренко, головний технолог ТОВ “АПК “Насташка”. Утім, спеціаліст також вважає, що замість того, щоб сприяти розвитку галузі, компетентні державні органи, навпаки, часто заважають підприємствам.

Найкритичнішим викликом АЧС називає й Іван Довганенко, з компанії ТзОВ “Еко Міт”. “Ще проблема в тому, на мою думку, що немає на сьогодні порозуміння і чіткого діалогу між підприємствами, виробниками і державою”, – зазначає пан Довганенко.

“Наразі проблем у галузі насправді дуже багато. Перша і критична – це АЧС. І до тих пір, поки ми не будемо застосовувати вакцину, на мою думку, в Україні мало що зміниться. Думаю, вакцина обов’язково потрібна”, – говорить Костянтин Жовтуха з ТОВ “Броварська м’ясна компанія”.

Варто зазначити, що щеплень проти АЧС наразі не існує. Учені США, Китаю та інших країн активно працюють над створенням вакцини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button