Новини про м'ясо

Супрун: “Здорова альтернатива ковбасі — скибочка сала”

Очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун вказала на те, що звичні для українців бутерброди з ковбасою є досить шкідливим перекусом. На своїй сторінці у Facebook в.о. міністра порадила “здорові” альтернативи канапкам з ковбасою.

Що не подобається пані Супрун? Перш за все – білий хліб, який містить багато солі, що створює ризик серцево-судинних захворювань та через високий глікемічний індекс підвищує рівень цукру в крові. У ковбасі теж забагато солі, а процесоване м’ясо, з якого її виготовляють, містить домішки, зокрема, нітрит і бензпірен, які вважаються канцерогенними речовинами.

Крім того, очільниця МОЗ наголосила на тому, що зараз ціна якісної ковбаси набагато вища, ніж ціна м’яса, але м’ясо набагато корисніше за ковбасні вироби. Тому Уляна Супрун радить замінити ковбасу чи сосиски шматком м’яса, краще – птиці. Якщо ж ви обираєте червоне м’ясо, то це має бути шматок розміром не більше долоні – близько 70 грамів.

Також в.о. міністра говорить, що ковбасу можна замінити салом. “Здорова альтернатива ковбасі — це скибочка сала, чорний хліб та гірчиця”, – зазначає Уляна Супрун.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button