Новини про м'ясо

Сучасне обладнання для свиноферм тестують студенти аграрних ВНЗ

Один з недоліків сучасної аграрної галузі – недостатня кількість фахівців. Хоча аграрні університети щороку випускають тисячі спеціалістів, через недостатність фінансування вони часто не вміють працювати на новітньому обладнанні, адже не мали такого практичного досвіду. Утім, на українському ринку з’являються виробники, готові інвестувати в розвиток аграрної освіти.

Так, минулого місяця лабораторію Сумського національного аграрного університету (СНАУ) обладнали сучасною технікою для свиноферм. Нові машини дозволяють мінімізувати контакт людей з тваринами, що є особливо актуальним в контексті поширення АЧС, головною причиною якого є людський фактор.

Крім того, обладнання дозволить студентам та науковцям проводити дослідження захворювань і життєдіяльності тварин, зокрема, й щодо африканської чуми свиней.

“Інноваційний модуль Hog Slat вже представлений в СНАУ, і на ньому працюють студенти, які в майбутньому зможуть повноцінно керувати процесом на підприємствах та свинокомплексах. Урочисте відкриття модулю відбулося 3 березня”, – йдеться на офіційному сайті університету.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button