Новини про м'ясо

Стихійний скотомогильник влаштували на Сумщині

До Державної екологічної інспекції в Сумській області надійшла скарга громадян щодо облаштування стихійного звалища на території Миколаївської ОТГ Білопільського району. Періодично на незаконний смітник також вивозять рештки великої рогатої худоби.

“Задля перевірки зазначених фактів, Інспекція провела позаплановий захід державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час виконання делегованих повноважень Миколаївською селищною радою. Зокрема, екоінспектори здійснили обстеження території поблизу Гостинного, у ході якого виявили звалище твердих побутових відходів. Також посеред цього смітника виявлено купу рогів, копит та залишків шкур тварин, прикидану гіллям, що є грубим порушенням вимог чинного законодавства”, – йдеться повідомленні на сайті Держекоінспекції Сумської області.

Виявилося, що на місці стихійного звалища ще в 2002 році планувалося облаштування звалища твердих побутових відходів. Утім, ділянку не обладнали належним чином і звалище не ввели в експлуатацію.

За результатами перевірки Держекоінспекція постановила обладнати звалище відповідно до вимог законодавства. У разі невиконання посадовцям з Миколаївської селищної ради загрожує адміністративна відповідальність.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button