Новини про м'ясо

Стихійне звалище решток тварин виявили на Черкащині

Кілька тонн відходів тваринництва вивезли невідомі на околицю райцентру Тальне, на Черкащині. Внутрішні органи та кістки ВРХ, кіз та інших тварин розкладаються неподалік від присадибних ділянок місцевих жителів. Саме вони поскаржилися у поліцію.

Зараз ведеться розслідування інциденту. Поки не відомо, хто саме залишив рештки тварин в неналежному місці. Наразі перевіряють всі бійні та переробні підприємства, що розташовані неподалік. Поліцейські просять місцевих жителів, які стали свідками порушення правил утилізації та мають якісь докази (фото, відео та ін.), звернутися для правоохоронних органів.

Винуватцям загрожує лише штраф у розмірі від 5 до 50 мінімальних зарплат. Утім, довести, що конкретний підприємець вчинив правопорушення без свідчень очевидців досить складно.

У квітні схожий випадок було зафіксовано в Полтавській області. Під час прогулянки у лісі жителі Полтави знайшли кілька тонн нутрощів свиней та ВРХ. Тоді очевидці повідомили про знахідку в Держпродспоживслужбу. Спеціалісти зазначили, що у ліс було вивезено 3,5 тонни відходів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button