Новини про м'ясо

Скільки українці витратять на м’ясо на новорічному столі?

За оцінками ННЦ “Інститут аграрної економіки”, цього року в Україні сім’я з 4 осіб на новорічну вечерю в середньому витратить 1620,7 грн. Це на 5,6% більше, ніж минулого року.

Для розрахунків за орієнтир науковці взяли так зване “традиційне” новорічне меню українців з салатами “Олів’є” та “Оселедець під шубою”, ковбасою, свининою, овочами, фруктами, пляшкою шампанського та безалкогольними напоями.

Три кілограми “Олів’є” цього року будуть вартувати в середньому 140 гривень, що на 7,9% більше, ніж торік. Найдорожчим інгредієнтом салату буде ковбаса – 58,50 за 500 грамів.

“Не набагато зростуть витрати і на м’ясні продукти. По півкіло нарізки з сирокопченої ковбаси “Салямі” і підчеревини копченої коштуватимуть, в середньому по 80 грн, биток зі свинини свіжий – 82,50 грн. За 1 кг філе курячого свіжого доведеться заплатити, в середньому, 120 грн. Загалом, вартість 2,5 кг м’ясних продуктів на новорічному столі складе 362,50 грн”, – зазначив директор Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Юрій Лупенко.

Вартість новорічної вечері з “делікатесами” – червоною ікрою, лососем та іншими буде в середньому на 470 гривень вищою, ніж “стандартний набір” і складе близько 2071 гривні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button