Новини про м'ясо

Скільки птиці утримується в господарствах України?

Поголів’я птиці в Україні постійно зростало протягом останніх років. Утім, через світову кризу та низку негативних факторів, що вплинули на галузь, у 2020 році почався низхідний рух поголів’я птиці, як на промислових птахофабриках, так і у особистих селянських господарствах/

Станом на 1 червня 2020 року в усіх типах українських господарств утримувалось 231,118 млн голів птиці, повідомляє Державна служба статистики. Це на 1,5% менше, ніж нараховувалось у червні минулого року. Варто зазначити, що ситуація не була однорідною у всіх регіонах країни. Так, у дев’яти областях (Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Київській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській та Чернігівській) поголів’я свійської птиці зросло.

Якщо говорити про окремі типи господарств, то на промислових підприємствах на початку червня нараховувалось 119,729 млн птахів, що на 2,6% менше, ніж у такий же період 2019 року. У господарствах населення скорочення поголів’я було незначним. на 1 червня там утримували 111,389 млн птахів. Це на 0,2% менше, ніж у червні 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button