Новини про м'ясо

Скільки можна заробити на страусиній фермі в Україні?

Страусиною фермою в Україні вже нікого не здивуєш – існує багато прикладів успішних підприємств у цій галузі. Чому ж вирощування цих птахів – непогана інвестиція, та що потрібно знати перед тим як облаштовувати ферму?

Африканські страуси добре підходять для розведення в кліматичних умовах України – вони пристосовані як до високих, так і до низьких температур, аж до -30 градусів. Ці птахи досить продуктивні – за сезон одна самиця несе 50 – 80 яєць, тому поголів’я розширюється досить швидко.

Через свою витривалість дорослі птахи не потребують особливих умов утримування – їх можна помістити в приміщення, де раніше вирощували курей, свиней, чи інших тварин. Щоб розвести страусів для малої чи середньої ферми достатньо купити одну – дві пташині сім’ї (самець та 2 – 3 самки). Вартість сім’ї – близько 4,5 тис. доларів США. Через високу продуктивність страусів ця інвестиція швидко повернеться. Так, за два роки поголів’я птахів може складати вже кілька сотень, а за п’ять років – кілька тисяч.

М’ясо та яйця страусів охоче купують ресторани у великих містах. Маса дорослого птаха в середньому складає 160 кілограмів, при цьому близько 50 кілограмів – саме м’ясо. Ціна страусятини в Україні складає від 100 до 450 гривень за кілограм. Яйця продають за близько 250 гривень за штуку, а шкіра птаха коштує 450 гривень за кілограм. Крім цього власники страусиних ферм заробляють на візитах туристів і продажі сувенірної продукції, виготовленої з яєць чи пір’я страуса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button