Новини про м'ясо

Що треба знати про підвищення продуктивності свиноматок?

Від продуктивності свиноматок залежить успіх свиногосподарства, тому вони потребують спеціального догляду. Особливу увагу слід приділяти поросним тваринам, та тим, які перебувають у періоді лактації, зазначає німецький експерт у галузі свинарства Айнур Флор.

“Продуктивність свиноматок залежить не тільки від генетичного потенціалу, а й від годівлі. При підготовці тварини до лактації слід враховувати низку факторів: кондиція тіла, доступ до води, підтримка ШКТ тощо. Грамотна годівля свиноматок у періоди поросності і лактації, запорука здоров’я поросят і високих показників. Дуже важливо не допускати помилок. Наприклад, при перевищенні в кормах рівня протеїну (більш ніж 14%) не засвоєний організмом протеїн метаболізується в печінці. При цьому формується надмірна кількість аміаку, що руйнує слизову оболонку матки, сечового міхура і нирок”, – зазначає пані Флор.

Експерт планує відвідати Україну в червні під час Конгресу “Прибуткове свинарство”. Айнур Флор виступить перед представниками свиногосподарств з доповіддю “Шляхи вирішення проблем лактуючих свиноматок і підсисних поросят” та відповість на питання учасників конгресу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button