Новини про м'ясо

Ще один регіон Німеччини постраждав від АЧС

Африканську чуму свиней в Німеччині вперше виявили близько трьох тижнів тому. З того часу вірус локалізувався в одному районі регіону Бранденбург. Утім, цього тижня було виявлено новий спалах на відстані приблизно 60 км на північ від раніше визначеного епіцентру поширення АЧС.

Національна референтна лабораторія Інституту Фрідріха-Леффлера, підтвердила хворобу у дикого кабана, якого вполювали в Блієні в районі Меркіш-Одерлан поблизу польського кордону та поза раніше визначеною зоною небезпеки.

Новий вогнище захворювання знаходиться приблизно в 60 км на північ від визначеної раніше центральної зони в районах Одер-Шпрее, Шпрее-Нейс і Даме-Шпревальд у Бранденбурзі.

Тепер карантинну зону щодо АЧС буде розширено.

Наразі навколо хони епіцентру поширення вірусу будують паркани для запобігання міграції диких свиней. В зоні небезпеки радіусом 15 км від виявлених спалахів вірусу заборонено сільськогосподарська діяльність.

Загальна кількість спалахів африканської чуми свиней серед диких кабанів у Німеччині досягла 38. Серед свійських тварин в країні поки не виявлено жодного випадку АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button