Новини про м'ясо

Серед свиногосподарств України визначать найбільш успішних

Незважаючи на те, що у 2019 році поголів’я свиней в Україні дещо скоротилось, галузь залишається перспективною, вважають у Асоціації “Свинарі України” (АСУ). Так, негативний результат минулого року був зумовлений виходом з бізнесу малих господарств та відмовою селян від вирощування свиней. Промислове ж поголів’я скоротилось переважно через випадки африканської чуми свиней на кількох великих підприємствах. Передбачається, що цього року галузь відновить поголів’я та наростить обсяги виробництва, оскільки 75% промислових виробників мають намір розширюватися.

Які свиногосподарства закінчили минулий рік з найкращими результатами, і хто має найкращі перспективи на 2020 рік, збираються визначити галузева асоціація та спеціалізовані ЗМІ, які оголосили про проведення щорічного конкурсу серед підприємств.

“Щороку Асоціація “Свинарі України” спільно з журналом “Прибуткове свинарство” та сайтом PigUA.info підбиває підсумки року та формує рейтинг найпотужніших операторів ринку. Це щорічне дослідження дає зможу найактивнішим представникам галузі заявити про свої здобутки та дізнатися про “розподіл сил” на вітчизняному ринку промислової свинини”, – повідомили в АСУ.

Детальніше про участь в конкурсі можна дізнатися за тут: http://asu.pigua.info/news/717/?type=asu

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button