Новини про м'ясо

Румунія посилює заходи захисту від АЧС

Цього тижня новий спалах африканської чуми свиней виявили в у сербському селі Італбе, що розташоване на відстані 9,6 кілометрів від кордону з Румунією. Щоб запобігти новим випадкам АЧС у країні, румунська влада посилила заходи біобезпеки у прикордонному районі.

Два села регіону Тиміса в Румунії перебувають під посиленим наглядом з метою запобігання поширенню африканської чуми свиней. Поки жодна свиня у присадибних господарствах та на промислових фермах у Тимісі не постраждала. Місцева влада вжила профілактичних заходів, включаючи полювання на кабанів у цій місцевості та дезінфекцію транспортних засобів, що перетинають кордон.

Тіміс розташований у південно-західній частині Румунії. У регіоні є кілька великих свиноферм, що належать місцевим компаніям.

У вересні африканську чуму свиней виявили на найбільшому свиногосподарстві Румунії. Ветеринарна служба країни -DSVSA- підтвердила наявність вірусу на фермі, що належить компанії Tebu Consult і розташоване у Гропені, графство Браїла.

Минулого року господарства компанії Tebu Consult, розташовані в тому ж окрузі, також постраждали від АЧС. Тоді у рамках протиепізоотичних заходів довелося забити 200 тис. тварин. Варто зазначити, що компанія отримала компенсацію з держбюджету Румунії за збитки – близько 36,5 млн євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button