Новини про м'ясо

Розширити виробництво м’ясної ВРХ до 17 тис. голів на рік планує “Агрікор холдинг”

На українському ринку присутньо досить небагато компаній, які займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ. Чотири компанії-лідери галузі разом утримують близько 20 тис. голів м’ясних порід великої рогатої худоби. Утім, найбільший виробник “Агрікор Холдинг”, що входить до групи “Агрейн”, заявляє про розширення поголів’я майже втричі – до 17 тис. голів, уже в найближчі кілька років.

Олександр Будник, головний технолог сектору тваринництва в “Агрікор Холдинг”, повідомив: “Ми розробили стратегію, щоб за 4-5 років відновити поголів’я до 10-11 тис. голів на рік, а в подальшому і до 17 тис. голів на рік. Потужності для цього є. Плануємо розширювати деякі ферми, будувати нові загони та інше. Бази відгодівлі будуть знаходитися в Чернігівській області. Є ще одна ферма в Сосницькому районі. Вона була законсервована в 2015 році. Зараз це господарство знаходиться в хорошому стані, ми робимо там ремонт і запускаємо тварин. Утім, це все-таки план на 5 років і немаленькі інвестиції. Ось чому поки рано говорити, що це буде виконано на сто відсотків. Але в будь-якому випадку треба розвиватися”.

Сьогодні рейтинг підприємств України, що займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ виглядає так: головний гравець – “Агрікор Холдинг” з поголів’ям близько 6 тис., на другому місці серед м’ясних тваринників – “Баффало”, що входить до складу компанії ПАТ “Миронівський хлібопродукт”. Тут поголів’я великої рогатої худоби м’ясних порід складає 5-6 тис. На третьому місці Ukrlandfarming з близько 5 тис. голів ВРХ, а на четвертому – “Ратнівський аграрій” (більше 2 тис.).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button