Новини про м'ясо

Розширені клінічні випробування вакцини

Вчені Харбінського ветеринарного науково-дослідного інституту почали розширені клінічні випробування вакцини проти африканської чуми свиней, після того, як перший етап досліджень показав позитивні результати.

Близько 3000 поросят були щеплені дозою, яка від 10 до 100 разів більша за запропоновану дозу імунізації. Дослідники не виявили жодних клінічних відхилень або ознак захворювання, передачі вірусу через надмірну дозу вакцини або несприятливих репродуктивних ефектів протягом 20-тижневої фази спостереження.

“Імунізовані тварини добре себе почувають і не мають явних клінічних побічних реакцій”, – повідомили дослідники.

Експериментальна вакцина створювала щонайменше 80% імунологічного захисту залежно від введеної дози. Китайська академія сільськогосподарських наук продовжуватиме прискорювати дослідження для отримання необхідного дозволу для реєстрації вакцини, заявили в міністерстві.

Африканська чума свиней почала активно поширюватися з 2018 року. З того часу в країні було знищено, за різними оцінками, від 40 до 50% поголів’я. Це призвело до тотального дефіциту м’яса на китайському ринку та нарощування імпорту усіх видів тваринних білків.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button