Новини про м'ясо

Птахофабрика на Харківщині припинила роботу через порушення правил пожежної безпеки

У листопаді минулого року рішенням Харківського окружного адміністративного суду було заборонено експлуатацію приміщень птахофабрики “Курганський бройлер” через недотримання вимог пожежної безпеки. Суд апеляційної інстанції ухвалив таке ж рішення. Утім, підприємство продовжувало функціювати у звичному режимі до травня 2020 року, повідомляє видання УНН.

Близько двох тижнів тому птахофабрика “Курганський бройлер” припинила експлуатацію приміщень, визнаних судом непридатними для ведення господарської діяльності. Є інформація про те, що птахофабрика тимчасово припинила роботу не через заборону суду, а через спалах коронавірусу COVID-19 серед працівників підприємства.

У Харківській ОДА ситуацію прокоментували так: “Підприємство припинило використання будівель, в яких Балаклійським районним відділом Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області були виявлені порушення у сфері пожежної безпеки”. Зазначається, що птахофабрика підписала договір підряду з двома підприємствами для усунення порушень щодо пожежної безпеки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button