Новини про м'ясо

Причини скорочення поголів’я ВРХ в Україні

Уже протягом кількох років поголів’я великої рогатої худоби в Україні скорочується, як у господарствах населення, так і на промислових підприємствах. Утім, на думку фахівців одного з найбільших представників галузі, групи компаній “Укрлендфармінг” (Ukrlandfarming), скотарство в Україні має серйозні перспективи розвитку, за умови підтримки галузі з боку держави.

“Одна з причин, що призводять до скорочення поголів’я корів в Україні – це непродумана і неправильна система дотацій для товаровиробників, низький експортний потенціал підприємств по переробці молока, а також низька купівельна спроможність населення. Законодавчі пріоритети, які могли б посприяти розвитку тваринництва це: прив’язка кількості орної землі, яку утримують орендарі або власники землі, до утримання ВРХ з розрахунку на 1 га, пряма дотація на площі землі, які використовуються під кормові культури, доведення держстандартів вмісту пальмової олії в молочних продуктах до міжнародних норм та ін.”, – говорить Володимир Педан, керівник департаменту тваринництва Групи компаній “Укрлендфармінг”.

Варто зазначити, що зараз у всіх типах господарств України утримується близько 400 тис. молочних корів та 34 тис. корів м’ясних порід.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button