Новини про м'ясо

“Прибуткове свинарство”: експерти з 6 країн виступлять на тематичному конгресі

Міжнародний конгрес “Прибуткове свинарство”, який відбудеться 4 квітня в Києві, розширює географію – цього року на тематичних заходах будуть присутні спікери з 6 країн – Данії, Сполучених Штатів, Канади, Іспанії, Німеччини та Польщі.

Один з організаторів конгресу, Асоціація “Свинарі України” пояснює вибір експертів так: “Данія — країна знана, як центр європейського свинарства. Тамтешні фахівці розкриють питання генетики, секрети догляду за багатоплідними свиноматками та особливості вибору обладнання для свиногосподарства. США — країна з найнижчою собівартістю у свинарстві. Експерт зі штатів поділиться результатами практичних досліджень щодо режимів термообробки кормів та кормових інгредієнтів, що здатні знищити вірус АЧС. Канада відома генетикою свиней, а також особливими підходами до економіки виробництва. Іспанія — найбільший у Європі експортер продукції свинарства. У ході конгресу іспанські фахівці ділитимуться знаннями у царині годівлі свиней та використання меншої кількісті антибіотиків у свинарстві. Німеччина — визнаний європейський лідер у свинарстві. Мова під час виступів піде про способи зменшення перевитрат кормів. Експерти з Польщі розкажуть про альтернативи традиційним кормовим інгредієнтам, і як можна зменшити собівартість годівлі свиней”.

За 10 років історії “Прибуткового свинарства” кількість учасників зросла в 4 рази. На перший конгрес прибуло близько 180 учасників, а минулого року – вже 650. На 11 Міжнародному конгресі організатори очікують побачити близько 1000 гостей. Дві третини учасників – це виробники свинини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button