Новини про м'ясо

Про застосування антибіотиків у тваринництві прозвітувало більш ніж 200 виробників

Наразі в Україні триває перше масштабне дослідження застосування протимікробних препаратів у тваринництві. Воно проходить в рамках проєкту “Зміцнення національного потенціалу для подолання ризиків протимікробної резистентності (АМР)” за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Держпродспоживслужби, Асоціації “Свинарі України” (АСУ), науковців та сільськогосподарських виробників.

Зокрема, одним з етапів проєкту є проведення опитування 600 представників галузі тваринництва щодо застосування антибіотиків під час виробництва. Відповіді на питання анкети надали вже більш ніж 200 виробників, повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

“Також реалізація проєкту передбачає відбір 350-ти зразків та дослідження їх на вміст залишків антибіотиків. Наразі Головні управління Держпродспоживслужби всіх областей надали усі необхідні дані. Напередодні Олександр Рєвнівцев, координатор проєкту з проведення опитування, повідомив, що за результатами аналізу отриманої інформації в Україні розроблять “Атлас антибіотиків”, які найчастіше застосовують у тваринництві”, – зазначають в АСУ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button