Новини про м'ясо

Про уповільнення поширення АЧС повідомили в Китаї

Заступник міністра сільського господарства Китаю Ю Каньчжен повідомив про поступове зменшення кількості випадків африканської чуми свиней в країні. Так, за півроку в КНР виявили 44 спалахи захворювання, це в два з половиною рази менше, ніж в минулому році. Нагадаємо, що перший випадок АЧС в країні виявили в серпні 2018 року.

З моменту ідентифікації африканської чуми свиней у Китаї офіційно відомо про 143 випадки захворювання тварин у різних типах господарств. Унаслідок поширення захворювання утилізовано 1,16 млн свиней. Уряд країни має свідчення про те, що реальна кількість спалахів АЧС перевищує офіційні дані, оскільки не всі фермери повідомляють про появу вірусу. Тим, хто приховує зараження тварин, загрожує покарання.

Іноземні спостерігачі стурбовані ситуацією в Китаї, тривожною вона видається і місцевим інвесторам та консультантам. І хоча офіційно йдеться про скорочення поголів’я на 20-30%, спостереження і прогнози фахівців свідчать, що ситуація більш небезпечна.

Едгар Уейн Джонсон, ветеринар, який провів 14 років у Китаї і заснував Enable Agricultural Technology Consulting, заявив, що втрати поголів’я в країні вже зараз можуть досягати 50%, а три інші керівники компаній-виробників вакцин та кормових добавок оцінюють втрати на рівні 40 – 50%. Такі висновки експертів засновані на падінні продажів продукції цих компаній і безпосередніх знаннях про масштаби смертельної хвороби на фермах по всій країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button