Новини про м'ясо

Про перший за рік спалах АЧС на підприємстві повідомили в Південній Кореї

Минулого тижня Південна Корея повідомила про перший з жовтня 2019 року випадок африканської чуми свиней серед свійських тварин. Вірус був підтверджений у провінції Канвон, де 3 тварини померли від АЧС.

За повідомленням корейського інформаційного агентства Yonhap, країна видала спеціальну заборону на поїздки на об’єкти, пов’язані з тваринництвом у провінції, яка діяла протягом 48 годин. Згодом, за даними міністерства, було забито близько 1500 свиней у радіусі 10 км від зараженої ферми.

Ще на початку цього року влада Південної Кореї висловила занепокоєння можливістю нових спалахів африканської чуми свиней на фермах, оскільки ця хвороба все ще продовжує поширюватися серед популяції диких кабанів.

З початку 2020 року Південна Корея скоротила імпорт свинини від основних постачальників, оскільки на харчовий сектор вплинула криза, спричинена пандемією коронавірусу. Крім того, країна накопичувала заморожену свинину з 2019 року, наразі запаси з держрезерву поступово постачають на ринок крани для регуляції цінової ситуації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button