Новини про м'ясо

Про нові штами африканської чуми свиней повідомляють у Китаї

Учені з Харбінського ветеринарного науково-дослідного інституту (Китай) повідомили про нові варіації африканської чуми свиней. Нові штами вірусу виявили під час спостереження за семи китайськими провінціями протягом шести місяців, повідомляє Bloomberg.

За словами дослідників, виявлені варіації АЧС мають більш м’який перебіх хвороби, але є дуже трансмісивними, що ускладнює зусилля щодо боротьби з хворобою, яка спричинила кризу на найбільшому в світі ринку свинини.

“Поява нижчих вірулентних природних мутантів приносить більші труднощі для раннього виявлення захворювання та створює нові виклики для контролю поширення АЧС”, – написала група науковців з Харбінського інституту у своїй статті, опублікованій минулого тижня.

Нові штами вірусу, а також інші смертельні хвороби свиней, такі як ящур та епідемічна діарея свиней, викликали сумніви щодо відновлення поголів’я у Китаї. Раніше у Міністерстві сільського господарства КНР заявляли про наміри відновити поголів’я свиней до докризового рівня вже у 2021 році.

Раніше ветеринари в Китаї повідомляли про нові штами АЧС, що, ймовірно, виникли через використання нелегальних вакцин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button