Новини про м'ясо

Про черговий спалах пташиного грипу повідомили на Миколаївщині

З початку грудня в Миколаївські області вже вдруге фіксують спалах грипу птиці. Так, 4 грудня повідомлялось про випадок захворювання в особистому селянському господарстві. Минулого тижня в регіоні зареєстрували новий спалах пташиного грипу, також у господарствах населення.

“Під час проведення заходів з ліквідації грипу птиці в населених пунктах зони захисту (с. Сільвестрівка. с. Новоматвіївське, ТД «Золота підкова») та нагляду (с. Новоінгулка, с. Степанівка) проведено відбір стандартних зразків з метою лабораторного контролю за наявністю/відсутністю вірусу грипу птиці. За результатами дослідження трахіальних та клоачних змивів від птиці яка належить жителям села Новоматвіївське, виявлено РНК вірусу грипу птиці типу А1 субтипу H5. В інших населених пунктах с. Новоінгулка, с. Степанівка с. Сільвестрівка та ТД «Золота підкова» у відібраних зразках вірусу грипу птиці не виявлено”, – повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Під час засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, яке було проведено 12 грудня, село Новоматвіївське визнали неблагополучним пунктом щодо грипу птиці. Місцева влада затвердила план з ліквідації захворювання. Зокрема, у районі визначено зону захисту радіусом 3 км від епізоотичного осередку, до якої ввійшли села Кандибине, Сельвестрівське та туристичний двір “Золота підкова” у Новоодеському районі

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button