Новини про м'ясо

Поводження з відходами на МХП перевірили незалежні експерти

У Черкаській області перевірили якість стічних вод, які випускає в річку Росава Миронівська птахофабрика, що входить до складу компанії “Миронівський хлібопродукт”. Хоча підприємство щотижня контролює стан стоків самостійно, на запит громадськості компанія запросила експерта незалежної лабораторії.

Перевіряв Миронівську птахофабрику доктор технічних наук Віталій В’язовик з Черкаського державного технологічного університету. Експерт був присутній під час забору води і відправив зразки в лабораторію університету. Паралельно зразки також були проаналізовані в лабораторії фабрики.

“Ми перевірили якість стічних вод на наявність органічних і неорганічних речовин, нітратів і нітритів, визначили біологічну і хімічну потребу в кисні. Крім того, провели дослідження, які допомогли визначити ряд інших параметрів води”, – зазначив пан В’язовик.

Хоча дані, отримані лабораторією Миронівської птахофабрики та дослідницькою установою Черкаського державного технологічного університету дещо відрізнялись, обидва результати аналізів показали, що вміст небезпечних речовин у стічних водах не перевищують норм, встановлених законодавством.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button