Новини про м'ясо

Поширення АЧС на Закарпатті припинилось

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Іван Гуледзи повідомив, що ситуація з африканською чумою свиней та сказом в регіоні покращується. З початку 2019 року на території області не було виявлено жодного випадку АЧС.

У минулому році на Закарпатті зафіксували 11 спалахів африканської чуми свиней, проте вірус виявляли лише у диких тварин. У 2019 році припинилося поширення АЧС навіть серед дикої фауни.

“Вакцинації та лікувальної методики проти вірусу АЧС у світі ще винайшли. Тому фахівці Головного управління зосередили свою увагу на проведення профілактичної роботи з недопущення поширення цього захворювання. Зокрема, в області ведеться широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед суб’єктів господарювання, проводяться семінари та навчання з метою забезпечення високого рівня біобезпеки та недопущення поширення недуги”, – зазначив пан Гуледзи.

Щодо сказу, то минулого року на території Закарпатської області було виявлено 16 випадків зараження тварин, 12 з яких були представниками дикої фауни. У регіоні ведеться активна боротьба з поширенням захворювання. Зокрема, з Угорщиною було підписано угоду щодо боротьби зі сказом на території України, у рамках якої в 2019 році планується розповсюдити 190 тис. доз пероральної вакцини на території 9 районів області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button