Новини про м'ясо

Польські ветеринари влаштовують масові протести

Цього тижня у Польщі почалися акції протесту ветеринарів. Фахівці вимагають підвищення зарплат та розробки чіткого плану дій для боротьби з африканською чумою свиней в країні. Варто зазначити, що на трудовому ринку Польщі зараз спостерігається дефіцит ветеринарних лікарів. Особливо помітним це стало після стрімкого поширення АЧС в країні, повідомляє УНН.

Раніше Міністерство сільського господарства Польщі пообіцяло встановити чіткий план боротьби з вірусом та виділити 40 млн. злотих на підвищення зарплат галузевим спеціалістам. Утім, поки що рівень оплати праці ветеринарів не зріс. Через це протестанти вдяглись в чорний одяг і вийшли на вулиці. Серед іншого, вони вимагають збільшити кількість ветеринарів в районах, що найбільше постраждали від африканської чуми свиней.

У разі подальшої бездіяльності уряду, активісти обіцяють блокувати дороги, влаштовувати голодування та вдаватись до інших, більш радикальних заходів.

Фахівці з Єврокомісії, які минулого місяця приїжджали, щоб перевірити ситуацію з захворюваністю свиней в Польщі, також наголошують: однією з причин поширення вірусу є недостатня кількість ветеринарів у країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button