Новини про м'ясо

Поголів’я ВРХ в Україні скоротилось на 3,3%

За даними Державної служби статистики України, у січні-лютому 2019 року загальне поголів’я великої рогатої худоби скоротилось до 3,5 млн голів. На кінець лютого чисельність ВРХ була на 3,3% нижчою, ніж в такий же період 2018 року.

Рівень скорочення кількості худоби з початку року склав 2,6%. У промисловому секторі поголів’я зменшилось на такий же відсоток до 1,1 млн голів. В господарствах населення корів поменшало на 2,5%, зараз в господарствах селян нараховується 2,4 млн голів великої рогатої худоби.

Промислове поголів’я за два місяці зросло лише у 4 областях: Тернопільській (+6,2%), Житомирській (+1,6%), Волинській та Херсонській (по +0,7%). Зростання кількості ВРХ у господарствах населення спостерігалось у 6 регіонах – в Луганській (+25,2%), Вінницькій (+4,1%), Сумській (+2,3%), Хмельницькій (+2,3%), Закарпатській (+1,5%) та Житомирській (+1,3%) областях.

У Асоціації виробників молока зазначили, що суттєвому зростанню поголів’я ВРХ на Луганщині сприяла Програма розвитку молочного скотарства, у рамках якої населенню безкоштовно надавали молодняк великої рогатої худоби.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button