Новини про м'ясо

Поголів’я свиней у господарствах населення стрімко скорочується: мінус мільйон свиней за 5 років

У 2019 році поголів’я свиней у особистих селянських господарствах скоротилося на 7,7% до 2,43 млн голів. Така тенденція спостерігається впродовж останнього десятиліття, а з 2015 року кількість свиней у присадибних господарствах скоротилася майже на 1 млн. У Асоціації “Свинарів України” (АСУ) прогнозують, що у 2024 році селяни будуть вирощувати ще на 1 млн свиней менше.

“Згідно з даними останніх п’яти років поголів’я свиней у присадибному секторі у середньому скорочується на 8% щорічно. Так, за 2015-2019 рр. кількість свиней в індивідуальних селянських господарствах скоротилася на 1 млн голів: з 3,6 млн гол. до 2,6 млн гол. у минулому році. Враховуючи таку тенденцію, упродовж наступного п’ятиріччя країна може втрати ще близько мільйона свиней через згортання присадибного свинарства”, – зазначає очільниця АСУ Оксана Юрченко.

В Асоціації “Свинарі України” наголошують, що для збереження стабільного рівня виробництва свинини в Україні необхідно активізувати зусилля з нарощування поголів’я та продуктивності серед промислових представників галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

2 коментарів

  1. Радію кожному скороченню поголів”я с-г тварин(на відміну від скорочення пром.виробництва) . Чому? Тому що наші фермери,власники мобільних зоопарків та ін. надто недбало і часто жорстоко ставляться до тварин . Прикладів такого – неміряно. Тож краще залишаймося без тваринництва. Купуємо картоплю,будемо і м”ясо купувати,а зла на світі стане менше.

  2. з яких пір, в зоопарках почали свинeй відгодовувати???
    Ти хочeш сказати що корови, свині, кури і інші с-г тварини, які живуть в сeлі в баби з дідом мають хужі умови як на фeрмі???
    Ти взагалі думаєш що ти написала? Якщо Украііна останeться бeз тваринництва, то ти пальці будeш смоктати, а нe кусок м’яса ти купиш!!!

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button