Новини про м'ясо

Поголів’я птиці в Україні зросло на 3%

Серед галузей тваринництва в Україні наразі найкраще розвивається птахівництво. Поголів’я інших видів тварин скорочується, повідомляє Kurkul.com з посиланням на Державну службу статистики України.

Станом на 1 липня в країні налічувалось близько 253,6 млн. голів птиці. Це на 2,9% більше, ніж станом на початок липня 2018 року.

Хоча скорочення поголів’я свиней в Україні не припинилось, воно суттєво уповільнилось. Так, зараз вітчизняні промислові господарства та населення вирощують 6,4 млн. свиней, що на 0,4% менше, ніж 1 липня минулого року. Утім, варто зазначити, що чисельність свиней на промислових підприємствах поступово зростає, а низхідний рух у загальній статистиці спостерігається через скорочення поголів’я в особистих селянських господарствах.

Кількість ВРХ, утримуваної в Україні також скоротилась – на 4,1% до 3,7 млн. голів. Що ж до малої рогатої худоби, то овець та кіз поменшало на 3,5%, порівняно з початком липня 2018 року. Зараз у вітчизняних промислових підприємствах та особистих селянських господарствах нараховується 1,6 млн. цих тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button