Новини про м'ясо

Податків на 180 млн заплатила Володимир-Волинська птахофабрика з початку року

180 млн. гривень податків до різних типів бюджетів з початку року сплатив один з лідерів з виробництва м’яса птиці в Україні, Володимир-Волинська птахофабрика.

Наразі компанія розширює обсяги виробництва і добудовує новий потужний комплекс. Цього року буде завершена перша черга будівництва нового переробного комплексу птахофабрики.

“Володимир-Волинська птахофабрика з початку 2020 року сплатила майже 180 мільйонів гривень податків до різних бюджетів. З них до місцевих бюджетів надійшло понад 38 мільйонів гривень, а 141 мільйон до державного (майже 5 мільйонів військового збору). Наразі триває будівництво нового Комплексу переробки вартістю понад 38 мільйонів євро. Він дасть регіону збільшення надходжень до державних бюджетів у вигляді податків і нові робочі місця. На сьогодні птахофабрика забезпечує роботою понад 1 500 співробітників, із середньою зарплатою по підприємстві понад 12 тисяч гривень. Керівники підприємства розповіли, що будівництво здійснюють згідно найсучасніших європейських технологій. А вже найближчим часом планують здати перший етап будівництва”, – йдеться на сторінці компанії у Facebook.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button