Новини про м'ясо

Особливості американської технології випасу ВРХ м’ясних порід

В Україні з кожним роком зменшується поголів’я великої рогатої худоби м’ясних порід. Утім є кілька підприємств, що намагаються врятувати галузь, нарощують поголів’я і виходять на експортні ринки. Найбільше з них – “Агрікор Холдинг”, що входить до групи “Агрейн”.

У інтерв’ю для ресурсу Latifundist.com Олександр Будник, технолог “Агрікор Холдинг”, розповів про одну з найефективніших технологій випасу м’ясних порід ВРХ – американську.

“Собівартість одного дня вирощування теля на випасі, з урахуванням відгодівлі, завдяки наявності трави та молока матері становить 4 – 5 гривень. На випасі тварина перебуває близько 6 місяців і в результаті досягає маси 240 кілограмів”, – зазначає експерт.

За словами пана Будника, можна досягти більшої продуктивності, якщо теля на випоюванні. Але в такому випадку з’являються додаткові витрати.

“Необхідно або купити замінник цільного молока, або ж давати тварині саме молоко. Також потрібно додавати в раціон гранули або комбікорм. Плюс врахуйте додаткові витрати на працівника, який буде годувати теля і наглядати за ним”, – пояснює  Олександр Будник.

Нагадаємо, “Агрікор Холдинг”, з поголів’ям близько 6 тис. тварин, є найбільшим гравцем серед українських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні м’ясних порід ВРХ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button