Новини про м'ясо

Органічне м’ясо та інші продукти презентували на традиційному ярмаркові в Києві

Обсяги виробництва та споживання органічних харчових продуктів, зокрема м’яса, в Україні помітно зростають. Так, з 2004 року обсяги цього сектору зросли в 360 разів і зараз його обіг оцінюється в 36 млн. євро.

Минулого тижня у Києві відбувся дванадцятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Цей захід спрямований на презентацію та популяризацію органічної їжі, а також налагодження бізнесових зв’язків.

” Виробники з усіх куточків України пропонували киянам й гостям столиці сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, сметану, йогурти, інші молочні та м’ясні продукти, крупи, пластівці, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло, чай, цукор та ще багато чого іншого. На гостей Ярмарку чекали дегустації не лише різноманітних українських, але й іноземних органічних продуктів. Охочі могли поласувати стравами з органічних українських та перуанських інгредієнтів, які готував перуанський шеф-кухар. На стенді Федерації органічного руху України можна було придбати книги на органічну та біодинамічну тематику, довідкову літературу, журнали”, – повідомляє Держпродспоживслужба.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button