Новини про м'ясо

Оновлення правил імпорту тварин обговорять на Дні свиноферми

На 17 жовтня в селі Глеваха, Київської області, заплановано галузеву подію для представників українських свиногосподарств – Міжнародний день свиноферми. Організаторами заходу стали Асоціація “Свинарі України”, Всеукраїнська Аграрна Рада та компанія Dykun. Одним з найважливіших питань, яке будуть обговорювати під час зустрічі стане оновлення вимог щодо імпорту тварин в Україну.

Нагадаємо, 24 листопада набуває чинності наказ Мінагрополітики № 553 “Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки”. Саме вимоги цього документу обговорять під час Міжнародного дня свиноферми на Київщині.

“17 жовтня у ході Міжнародного дня свиноферми під час “Ветеринарної майстерні” представники компетентних органів та експерти розкажуть про нові вимоги законодавства, правила регулювання імпорту тварин, який вплив вони матимуть на міжнародну торгівлю та розвиток тваринництва. Крім того, фахівці провідних українських свиногосподарств поділяться кращими практиками карантинування при переміщенні свиней”, – повідомляють в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button