Новини про м'ясо

Обсяги аграрних дотацій зменшать через недовикористання

Державну підтримку аграрної галузі в Україні буде скорочено. Причиною такого рішення, за словами урядовців, є недовикористання дотацій. Відповідний законопроект Кабмін передав на розгляд Верховної Ради, повідомляє Асоціація тваринників України.

У законопроекті про зміни до бюджету на 2019 рік пропонується зменшити видатки на дотації агросектору на 750,6 млн гривень. В уряді аргументую це рішення відсутністю зацікавленості з боку аграріїв. Самі ж фермери та підприємці зазначають, що у недовикористанні винні саме чиновники, оскільки процедури отримання держпідтримки складні та забюрократизовані.

Є й інші причини того, що аграрії не отримують дотацій. Так, минулого тижня в Асоціації тваринників України заявили, що Мінекономіки, до складу якого увійшло колишнє Міністерство аграрної політики та продовольства України, ще не сформувало комісії щодо розподілу держдотацій у галузі тваринництва. Через це селяни, фермери та підприємства наразі не можуть отримувати держпідтримку на утримання тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button